Вантажна шина RoadX RH621 215/75 R17.5 135L
Виберіть розмір вантажної шини
RoadX RH621 215/75 R17.5 135L 215/75 R17.5 " 135 L 225/75 R17.5 " 129 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RoadX RH621 215/75 R17.5 135L
Усі ціни 15 →RoadX RH621 (рульова вісь) 215/75 R17.5 135/133L | 6 145 грн. |
Roadx RH621 (рулевая) 215/75 R17.5 135/133L PR16 | 5 623 грн. |
Roadx RH621 (универсальная) (215/75R17.5 135L) | 6 403 грн. |
RoadX RH621 (рулевая) 215/75 R17.5 135/133L 16PR | 5 581 грн. |
RoadX RH621 (Рулевая) (215/75R17.5 135/133L) | 5 494 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації RoadX RH621 215/75 R17.5 135L
Ціни на RoadX RH621 215/75 R17.5 135L |
---|---|---|---|---|
RoadX RH621 215/75 R17.5 135L | від 5 455 грн. | 15 пропозицій | ||
RoadX RH621 225/75 R17.5 129M | від 5 820 грн. | 6 пропозицій |