Вантажна шина RoadX RT785 315/70 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
RoadX RT785 315/70 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RoadX RT785 315/70 R22.5 156L
Усі ціни 21 →RoadX RT785 (ведуча вісь) 315/70 R22.5 156/150L | 14 580 грн. |
Roadx RT785 (ведущая) (315/70R22.5 156L) | 15 150 грн. |
RoadX RT785 (приводная) 315/70 R22.5 156/150L 18PR | 13 486 грн. |
RoadX RT785 (Ведущая) (315/70R22.5 156/150L) | 13 227 грн. |
RoadX RT785 Bедущая (315/70R22.5 156/150L) | 13 566 грн. |
ще 16 пропозицій