Вантажна шина RoadX RT785 315/80 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
RoadX RT785 315/80 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RoadX RT785 315/80 R22.5 156K
Усі ціни 15 →RoadX RT785 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 156/153K | 15 419 грн. |
Roadx RT785 (ведущая) (315/80R22.5 156K) | 15 130 грн. |
RoadX RT785 (приводная) 315/80 R22.5 156/153K 20PR | 14 300 грн. |
RoadX RT785 (Ведущая) (315/80R22.5 156/153K) | 14 024 грн. |
RoadX RT785 Bедущая (315/80R22.5 156/153K) | 14 508 грн. |
ще 10 пропозицій