Візочок Roan Bloom 2 in 1
Відео 4Фото 16 |
Стильна і практична коляска преміального класу для максимально комфортних прогулянок на свіжому повітрі разом з маленькою дитиною. Модель створена з прицілом на діток з народження до 3 років. На етапі поїздок в суто лежачому положенні коляску прийнято експлуатувати спільно з просторою люлькою (80x37 см). Вона має регульований підголовник, віконце в капюшоні і вентиляційний клапан, з боку ніжок малюка.
І люлька, і прогулянковий блок підлягають розміщенню на алюмінієвому шасі в будь-якому напрямку. Внутрішня ширина сидіння «прогулянки» становить 32 см, глибина посадки — 24 см. В прогулянковому модулі реалізоване налаштування спинки, регульована підніжка, п'ятиточкові ремені і захисний бампер. Для зручності управління Roan Bloom 2 in 1 передбачена суцільна батьківська ручка. У бортове обладнання шасі виробу увійшла високоефективна система амортизації з функцією «Антишок» для передніх поворотних коліс. Комплект поставки коляски передбачає наявність закритого кошика для покупок, дощовика, москітної сітки та сумки для речей на «кермо».
Купити Roan Bloom 2 in 1
Усі ціни 61 →Универсальная коляска 2 в 1 Roan Bloom 9023-RB-18, Pink Pearl, розовый | 18 765 грн. |
Коляска 2 в 1 Roan Bloom 9023-RB-24, Matrix, чорний (17730) | 18 765 грн. |
Коляска 2 в 1 Roan Bloom Camel 14961 | 18 764 грн. |
Roan Bloom Night Green Głęboko Spacerowy | 28 800 грн. |
Roan Bloom Night Green Głęboko Spacerowy | 29 520 грн. |