Умивальник Roca Berna 327871 560 мм
Roca Berna 327871 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Berna 327871 560 мм
Раковина під стільницю Roca Berna 56 см A32787100C | 4 998 грн. |
Раковина, що вбудовується під стільницю Roca Berna 56 х 42 см A32787100C | 6 150 грн. |
Врезной умывальник ROCA BERNA (A32787100C) 195382 | 4 998 грн. |
Раковина під стільницю Roca Berna 56 см A32787100C | 4 998 грн. |
Умивальник ROCA BERNA A32787100C | 4 998 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →