Ванна Roca Contesa 140x70 см
Відео 3Фото 5 | Товар застарів 8 448 грн. Об'єм (л): 150; Матеріал корпуса: сталь; Країна походження бренду: Іспанія; Гарантія виробника: 5 років; Габарити (мм): 1400x700x400; Глибина ванни (мм): 400; |
Roca Contesa 140x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Roca Contesa
Ціни на Roca Contesa |
---|---|---|---|---|
Roca Contesa 150x70 см | від 10 304 грн. | 21 пропозиція | ||
Roca Contesa 160x70 см | від 12 142 грн. | 6 пропозицій | ||
Roca Contesa 170x70 см | від 11 343 грн. | 20 пропозицій |