Тумба під умивальник Roca Debba 60
Фото 4 |
Roca Debba 60 |
|
Умивальник купується окремо. Додатково може комплектуватися ніжками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Debba 60
Усі ціни 12 →Тумба з умивальником Roca Debba 60 біла A855905806 | 18 483 грн. |
Тумба з раковиною Roca Debba 60 см (A855905806) A855905806 | 12 978 грн. |
Комплект меблів тумба з умивальником Roca Debba 60,5 х 35 х h72 см, оздобл | 12 700 грн. |
Тумба підвісна Roca Debba 600х360х720, з умивальником, сірий антрацит (A85 | 12 978 грн. |
Шафка з умивальником Roca Debba 60 см, 2 висувні шухляди, чорний A85590515 | 12 978 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Roca Debba 60
Ціни на Roca Debba 60 |
---|---|---|---|---|
Roca Debba 50/2 | від 17 939 грн. | 1 пропозиція | ||
Roca Debba 60 | від 12 700 грн. | 12 пропозицій | ||
Roca Debba 80 | від 13 950 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →