Унітаз Roca Debba A34S998000
Roca Debba A34S998000 |
|
Зливний бачок і сидіння з кришкою можуть продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Debba A34S998000
Усі ціни 8 →Унітаз з сидінням soft-close ROCA DEBBA A34S998000 | 13 705 грн. |
Унітаз-компакт Roca Debba із сидінням Soft Closing (вертикальний вихід) A3 | 10 585 грн. |
Унітаз-компакт підлоговий білий ROCA DEBBA кришка мікроліфт випуск в підло | 13 842 грн. |
Унітаз-компакт Roca Debba з бачком та кришкою Soft-Close (A34S998000) A34S | 13 842 грн. |
Підлоговий унітаз з кришкою Roca Debba (A34S998000) | 13 705 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →