Умивальник Roca Gap 327475 550 мм (A327475000)
Фото 12 |
Roca Gap 327475 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Gap 327475 550 мм
Усі ціни 7 →Раковина Roca Gap 55 A327475000 | 4 429 грн. |
Раковина підвісна Roca The Gap 55 x 47 см A327475000 | 4 429 грн. |
Раковина Roca Gap (A327475000) | 4 429 грн. |
Умивальник (раковина) Roca Gap A327475000 | 4 429 грн. |
Умивальник ROCA GAP A327475000 | 4 429 грн. |
Раковина підвісна Roca The Gap 55 x 47 см A327475000 327475000 | 3 516 грн. |
Умивальник ROCA GAP 55*47см A327475000 | 4 676 грн. |
Модификації Roca Gap 327475
Ціни на Roca Gap 327475 |
---|---|---|---|---|
Roca Gap 327479 350 мм | від 2 796 грн. | 2 пропозиції | ||
Roca Gap 327478 400 мм | від 3 046 грн. | 4 пропозиції | ||
Roca Gap 327477 450 мм | від 3 439 грн. | 1 пропозиція | ||
Roca Gap 327476 500 мм | від 2 057 грн. | 13 пропозицій | ||
Roca Gap 327475 550 мм | від 3 516 грн. | 7 пропозицій | ||
Roca Gap 327474 600 мм | від 4 559 грн. | 5 пропозицій | ||
Roca Gap 327473 650 мм | від 2 835 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →