Ванна Roca Genova N 150x70 см (A248373000)
Відео 3Фото 16 |
Roca Genova N 150x70 |
|
Товщина акрилу 4 мм
Додатково може комплектоватся ніжками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Genova N 150x70 см
Усі ціни 10 →Ванна акрилова 150х70 ROCA GENOVA A248373000 | 11 605 грн. |
Ванна акрилова 150 х 70 см Roca Genova, в комплекті з ніжками A248373000 | 14 506 грн. |
Ванна акрилова Roca Genova 150x70 з ніжками A248373000 | 11 605 грн. |
Ванна акрилова ROCA GENOVA 150х70 + ніжки (A248373000) | 14 506 грн. |
Акрилова ванна Roca Genova 150x70, пряма + ніжки (A248373000) | 12 080 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Roca Genova N
Ціни на Roca Genova N |
---|---|---|---|---|
Roca Genova N 140x70 см | від 12 080 грн. | 1 пропозиція | ||
Roca Genova N 150x70 см | від 9 684 грн. | 10 пропозицій | ||
Roca Genova N 160x70 см | від 13 100 грн. | 2 пропозиції | ||
Roca Genova N 160x75 см | від 13 100 грн. | 1 пропозиція | ||
Roca Genova N 170x70 см | від 11 328 грн. | 7 пропозицій | ||
Roca Genova N 170x75 см | від 10 198 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →