Умивальник Roca Grand Berna 327899 620 мм
Roca Grand Berna 327899 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Grand Berna 327899 620 мм
Усі ціни 9 →Раковина, що вбудовується під стільницю Roca Berna 62 х 39 см A327899000 | 6 580 грн. |
Умивальник врізний для ванної під стільницю 620мм x 390мм ROCA GRAND BERNA | 8 913 грн. |
Раковина Roca Grand Berna 62x39 см (A327899000) A327899000 | 8 913 грн. |
Раковина врізна Roca Grand Berna 600x390 білий A327899000 | 8 825 грн. |
Раковина вбудована знизу Roca Grand Berna 620x390 A327899000 | 8 913 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →