Умивальник Roca Hall 32762G 750 мм
Фото 6 | Товар застарів 10 274 грн. Тип монтажу: підвісний; накладний на стільницю; Матеріал корпуса: кераміка (підтип неуточнений); Форма: прямокутна з дугою; Перелив; Отвір під змішувач; Габарити (мм): 750х495х135; |
Roca Hall 32762G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості умивальника Roca Hall 32762G:
- Додатково комплектується напівп'єдестал
- Додатково комплектується рушникотримач
Модификації Roca Hall 32762G
Ціни на Roca Hall 32762G |
---|---|---|---|---|
Roca Hall 327624 450 мм | від 6 397 грн. | 1 пропозиція | ||
Roca Hall 327881 550 мм | від 5 977 грн. | 3 пропозиції | ||
Roca Hall 327620 650 мм | від 13 325 грн. | 2 пропозиції |