Ванна Roca Linea 180x80 см (A24T058000)
Відео 3Фото 1 |
Roca Linea 180x80 |
|
Додатково комплектується бічною панеллю
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Linea 180x80 см
Усі ціни 9 →Ванна акрилова Roca Linea 180x80 A24T058000 | 19 089 грн. |
Ванна Roca Linea 180х80 см (A24T058000) A24T058000 | 20 990 грн. |
Ванна акрилова Roca Linea 180x80 A24T058000 | 15 140 грн. |
Ванна акрилова Roca Linea 180x80 A24T058000 | 19 088 грн. |
Акрилова ванна Roca Linea 180x80, пряма + ніжки (A24T058000) | 17 470 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Roca Linea
Ціни на Roca Linea |
---|---|---|---|---|
Roca Linea 140x70 см | від 12 140 грн. | 1 пропозиція | ||
Roca Linea 150x70 см | від 9 594 грн. | 11 пропозицій | ||
Roca Linea 160x70 см | від 10 360 грн. | 8 пропозицій | ||
Roca Linea 160x75 см | від 17 870 грн. | 1 пропозиція | ||
Roca Linea 170x70 см | від 13 850 грн. | 7 пропозицій | ||
Roca Linea 170x75 см | від 13 401 грн. | 10 пропозицій | ||
Roca Linea 170x75 см глибокий | від 24 900 грн. | 1 пропозиція | ||
Roca Linea 180x80 см | від 15 140 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →