Ванна Roca Linea 170x75 см глибокий (A24T050000)
Відео 3Фото 1 | 24 900 грн. Купити! Акрилова ванна Roca Linea XL 170x75, пряма + ніжки (A24T050000)Winco.com.uaЗ нами 1 рік (Львів) Поскаржитись |
Roca Linea XL 170x75 |
|
Додатково комплектується бічною панеллю. Ніжки можуть продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Roca Linea
Ціни на Roca Linea |
---|---|---|---|---|
Roca Linea 140x70 см | від 12 140 грн. | 1 пропозиція | ||
Roca Linea 150x70 см | від 9 594 грн. | 11 пропозицій | ||
Roca Linea 160x70 см | від 10 360 грн. | 8 пропозицій | ||
Roca Linea 160x75 см | від 17 870 грн. | 1 пропозиція | ||
Roca Linea 170x70 см | від 13 850 грн. | 7 пропозицій | ||
Roca Linea 170x75 см | від 13 401 грн. | 12 пропозицій | ||
Roca Linea 170x75 см глибокий | від 24 900 грн. | 1 пропозиція | ||
Roca Linea 180x80 см | від 15 140 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →