від 9 586 грн.унітаз-компакт, безобідковий, злив: універсальний, половинний, підведення: заднє, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал кераміка (підтип неуточнений)
від 7 486 грн.підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 550 мм
від 10 763 грн.унітаз, підвісний, безобідковий, злив: горизонтальний, мікроліфт, антибактерії, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфарфор
від 11 000 грн.підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 1000 мм
від 11 650 грн.унітаз, злив: універсальний, підведення: заднє, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфаянс
від 5 243 грн.підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 600 мм
від 10 959 грн.унітаз, злив: універсальний, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфаянс
від 3 500 грн.підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 650 мм
від 9 903 грн.унітаз, підвісний, злив: горизонтальний, мікроліфт, чаша лійкоподібна, матеріал санфаянс
від 4 866 грн.підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 700 мм
від 10 113 грн.унітаз, підвісний, злив: горизонтальний, чаша лійкоподібна, матеріал санфаянс
від 5 415 грн.підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 450 мм
від 9 990 грн.унітаз, підвісний, безобідковий, злив: горизонтальний, мікроліфт, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфаянс
від 4 938 грн.підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 450 мм
від 7 275 грн.унітаз-компакт, злив: універсальний, половинний, підведення: нижнє, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфаянс