Умивальник Roca Meridian 32724X 600 мм (A32724X000)
Фото 5 | 6 358 грн. Купити! Roca N-MERIDIAN умивальник 60х32 см A32724X000Santechshara.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Roca Meridian 32724X |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Roca Meridian 32724X
Ціни на Roca Meridian 32724X |
---|---|---|---|---|
Roca Meridian 327249 350 мм | від 4 742 грн. | 1 пропозиція | ||
Roca Meridian 327248 450 мм | від 5 415 грн. | 1 пропозиція | ||
Roca Meridian 32724Y 550 мм | від 5 925 грн. | 2 пропозиції | ||
Roca Meridian 32724X 600 мм | від 6 358 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →