Унітаз Roca Meridian A342248000
Roca Meridian A342248000 |
|
Унітаз може продаватися без бачка і сидіння з кришкою (тільки чаша).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Meridian A342248000
Чаша пристенного підлогового унітазу Roca MERIDIAN-N A342248000 | 11 650 грн. |
Чаша підлогового унітазу Roca Meridian-N Compacto (A342248000) | 11 650 грн. |
Підлоговий унітаз Roca Meridian-N Compact A342248000 (тільки чаша) | 11 650 грн. |
Roca Унітаз Roca MERIDIAN-N A342248000 | 11 650 грн. |
Чаша напольного унитаза Roca Meridian-N Compact A342248000 | 11 650 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →