від 9 586 грн.унітаз-компакт, безобідковий, злив: універсальний, половинний, підведення: заднє, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал кераміка (підтип неуточнений)
від 7 486 грн.підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 550 мм
від 11 650 грн.унітаз, злив: універсальний, підведення: заднє, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфаянс
від 12 676 грн.підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 850 мм
від 7 412 грн.унітаз, підвісний, злив: горизонтальний, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфаянс
від 4 742 грн.підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 350 мм
від 13 538 грн.унітаз, підвісний, злив: горизонтальний, мікроліфт, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфаянс
від 6 358 грн.підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 600 мм
від 10 959 грн.унітаз, злив: універсальний, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфаянс
від 11 000 грн.підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 1000 мм
від 10 039 грн.унітаз, підвісний, злив: горизонтальний, мікроліфт, чаша лійкоподібна, матеріал санфаянс
від 5 299 грн.підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 600 мм
від 10 113 грн.унітаз, підвісний, злив: горизонтальний, чаша лійкоподібна, матеріал санфаянс
від 3 494 грн.підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 650 мм
від 9 691 грн.унітаз, підвісний, безобідковий, злив: горизонтальний, мікроліфт, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфаянс