Умивальник Roca Neo Selene 322307 510 мм
Фото 3 |
Roca Neo Selene 322307 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Neo Selene 322307 510 мм
Раковина під стільницю Roca Neo Selene 51 см A32230700C | 6 906 грн. |
Раковина, що вбудовується під стільницю Roca Neo Selene 51 х 39,4 см A3223 | 6 906 грн. |
Раковина, що вбудовується знизу Roca NEO SELENE 510х395 мм (A32230700C) | 5 250 грн. |
Умивальник ROCA NEO SELENE A32230700C | 5 250 грн. |
Раковина врізна Roca Neo Selene 51x39.5 A322307000 | 5 547 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →