Тумба під умивальник Roca Suit 55 (A85118A806)
Фото 2 |
Roca Suit 55 54 см64 см |
|
Умивальник купується окремо. Додатково може комплектуватися ніжками.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Suit 55
Усі ціни 8 →Тумбочка з умивальником Roca Suit 55x42,2x62 білий глянець A85118A806 | 14 083 грн. |
Комплект меблів тумба з умивальником Roca Suit 54 х 42,2 х h60,7 см, оздоб | 14 083 грн. |
Тумба із раковиною для ванної ROCA SUIT 54x60.7x42.2см підвісна білий A851 | 14 223 грн. |
Тумба з умивальником Roca SUIT, з отвором під змішувач, 54x42,2x62 см, біл | 14 223 грн. |
Roca SUIT тумба 540*422*620мм з раковиною, 1 отвір під змішувач, 2 висувні | 14 223 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Roca Suit 55
Ціни на Roca Suit 55 |
---|---|---|---|---|
Roca Suit 55 | від 14 083 грн. | 8 пропозицій | ||
Roca Suit 65 | від 14 036 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →