Умивальник Roca The Gap A3270Y9000 420 мм
Фото 2 |
Roca The Gap A3270Y9000 |
|
Умивальник арт. A3270Y000M з антибактеріальним покриттям Maxiclean.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca The Gap A3270Y9000 420 мм
Усі ціни 7 →Раковина врізна Roca Gap 42 см A3270Y9000 | 4 628 грн. |
Раковина, що вбудовується на стільницю зверху Roca The Gap 42 x 39 см A327 | 6 171 грн. |
Умивальник врізний ROCA GAP A3270Y9000 на стільницю 420x390x160мм прямокут | 4 628 грн. |
Умывальник ROCA GAP встроенный с отверстием под смеситель (A3270Y9000) 195 | 4 628 грн. |
Умивальник ROCA GAP A3270Y9000 | 4 628 грн. |
Умивальник врізний ROCA GAP A3270Y9000 на стільницю 420x390x160мм прямокут | 4 628 грн. |
Керамічний умивальник 42х39см ROCA ALTER GAP A3270Y9000 білий (101128) | 4 628 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →