Унітаз Roca The Gap A34H0N8000
Roca The Gap A34H0N8000 |
|
Технологія Rimless – відсутня обідок на внутрішній стороні чаші
Додатково унітаз може комплектуватися сидінням з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca The Gap A34H0N8000
Усі ціни 16 →Унітаз підвісний Roca Gap Round Rimless A34H0N8000 з сидінням Soft Close + | 11 433 грн. |
Унітаз підвісний Roca GAP Round Rimless з кришкою Soft-Close A34H0N8000 | 8 425 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий ROCA GAP ROUND із сидінням з мікроліфт | 11 662 грн. |
Унітаз підвісний Roca GAP Round Rimless з кришкою Soft-Close (A34H0N8000) | 11 662 грн. |
Унітаз підвісний Roca Gap Round Rimless з сидінням (A34H0N8000) A34H0N8000 | 11 661 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →