Умивальник Roca Victoria 325393 560 мм
Roca Victoria 325393 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Victoria 325393 560 мм
Усі ціни 11 →Раковина Roca Victoria 56 A325393000 | 3 037 грн. |
Умивальник Roca Victoria 560x460 мм A325393000 | 3 037 грн. |
Умивальник підвісний у ванну 560мм x 460мм ROCA VICTORIA білий напівкругла | 3 097 грн. |
Умывальник ВИКТОРИЯ (A325393000) 193647 | 3 097 грн. |
Раковина Roca Victoria (A325393000) | 3 037 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості умивальника Roca Victoria 325393:
- Додатково комплектується п'єдестал або напівп'єдестал
РекомендуємоПорівняти в таблиці →