Ванна Roca Vita 170x75 см (A24T066000)
Відео 3Фото 2 |
Roca Vita 170x75 |
|
Додатково може комплектуватися гідромасажем, аеромасажем, підголовником і бічною панеллю. Ванна може продаватися без ніжок
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Vita 170x75 см
Усі ціни 6 →Ванна акрилова Roca Vita 170x75 A24T066000 | 16 500 грн. |
Ванна акрилова Roca Vita 170x75 A24T066000 | 15 900 грн. |
Ванна акрилова Roca Vita 170x75 A24T066000 | 14 997 грн. |
Акрилова ванна Roca Vita 170x75, пряма + ніжки (A24T066000) | 20 630 грн. |
Ванна акрилова Roca Vita 170x75 A24T066000 | 16 452 грн. |
Ванна A24T066000 Vita 1700x750 з ніжками Roca | 24 778 грн. |
Відеоогляди
Модификації Roca Vita
Ціни на Roca Vita |
---|---|---|---|---|
Roca Vita 170x75 см | від 14 997 грн. | 6 пропозицій | ||
Roca Vita 180x80 см | від 13 599 грн. | 12 пропозицій | ||
Roca Vita 180x90 см | від 22 770 грн. | 1 пропозиція | ||
Roca Vita 190x90 см | від 17 950 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →