Навушники
Roccat Khan Aimo
Відео 2Фото 7 |
Roccat Khan Aimo |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roccat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roccat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roccat Khan Aimo
Комп'ютерна гарнітура Roccat Khan Aimo 7.1 High Resolution RGB (ROC-14-800 | 5 544 грн. |
Комп'ютерна гарнітура Roccat Khan Aimo 7.1 High Resolution RGB (ROC-14-800 | 5 534 грн. |
Компьютерная гарнитура Roccat Khan Aimo 7.1 High Resolution RGB (ROC-14-80 | 5 540 грн. |
Компьютерная гарнитура Roccat Khan Aimo Black (ROC14800) | 5 725 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →