Радіатор опалення Roda RSR 11 500x1000
від 2 102 до 2 599 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Roda RSR 11 13
Характеристики
Roda RSR 11 500x1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Roda RSR 11 500x1000
Сортувати
Roda Roda RSR 11 500x1000 | 2 599 грн. |
Roda Roda RSR 11 500x1000 | 2 102 грн. |
Roda 11 R 500х1000 мм (0302010119-000025502) 11R500х1000мм(0302010119-0000 | 2 599 грн. |
Радіатор сталевий Roda 11 R 500 x 1000 бічний | 2 189 грн. |
Радіатор Сталевий Roda 11 R 500х1000 | 2 599 грн. |
Закрити
Рекомендуємо