Сумка дорожня Rolser I-Max MF 2LRSG 43
Фото 6 |
Rolser I-Max MF 2LRSG 43 |
|
Для транспортування вантажу вагою до 50 кг
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rolser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rolser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rolser I-Max MF 2LRSG 43
Усі ціни 27 →Сумка-візок Rolser I-Max MF 2LRSG Klein (IMX308-1062) 929653 | 4 599 грн. |
Хозяйственная сумка Rolser I-Max Mf 2LRSG 43 Klein синяя (IMX308-1062) | 3 959 грн. |
Сумка-візок Rolser I-Max MF 2LRSG Klein (IMX308-1062) | 3 500 грн. |
Сумка-тележка Rolser I-Max MF 2LRSG 43 Klein (IMX308-1062) 929653 | 3 999 грн. |
Сумка-візок Rolser I-Max MF 2LRSG 43 Klein (IMX308-1062) | 4 080 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →