Сумка дорожня Rolser Neo LN Joy 38
Фото 4 |
Rolser Neo LN Joy 38 |
|
Для транспортування вантажу вагою до 40 кг
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rolser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rolser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rolser Neo LN Joy 38
Усі ціни 95 →Сумка-візок Rolser Neo LN Joy Azul (NEO001-1026) 925937 | 2 184 грн. |
Сумка-візок Rolser Neo Ln Joy 38 Azul (925937) | 1 900 грн. |
Сумка-тележка Rolser Neo Ln Joy 38 Azul (925937) | 1 900 грн. |
Сумка-тележка Rolser Neo LN Joy 38 Azul 925937 | 1 899 грн. |
Сумка-візок Rolser Neo LN Joy 38 Verde (NEO001-1002) | 1 890 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →