Литий диск Ronal R64 6,5x16/5x160 ET60 DIA65,1
Відео 2Фото 14 | від 6 789 до 10 626 грн. Порівняти ціни 30 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 160 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):60 мм |
Модифікації Ronal R64 18
Характеристики
Ronal R64 6,5x16/5x160 ET60 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R64 6,5x16/5x160 ET60 DIA65,1
Сортувати
Литые диски Ronal R64 R16 W6.5 PCD5x160 ET60 DIA65.1 (jet black) 100223907 | 8 419 грн. |
Ronal R64 6.5x16 5x160 ET60 DIA65.1 Jet black | 8 059 грн. |
Ronal R64 (R16 W6.5 PCD5x160 ET60 DIA65.1) | 8 482 грн. |
Диски Ronal R64 6,5x16 5x160 ET60 DIA65,1 (black polished) | 7 826 грн. |
Ronal R64 Silber (R16 W6.5 PCD5x160 ET60 DIA65.1) | 7 999 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі