Валіза Roncato Starlight 2.0 116
Фото 9 |
Roncato Starlight 2.0 116 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roncato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roncato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roncato Starlight 2.0 116
Roncato 423401 | 5 750 грн. |
Валіза на 4-х колесах Roncato Starlight 2.0 Корал (423401/59) 423401/59 | 4 888 грн. |
Валіза на 4-х колесах Roncato Starlight 116л Блакитний (423401 53) 423401/ | 4 888 грн. |
Валіза на 4-х колесах Roncato Starlight 116л Бордовий (423401 89) 423401/8 | 4 888 грн. |
Валіза купувалася ще далекого 2021 року ще за 1 797 грн. по акції. Через 3 роки переживши подорожі літаками та поїздами, але на вигляд і не скажеш. Зовні виглядає дуже стильно. Якість валізи на високому рівні, матеріал корпусу міцний – витримує падіння. Коліщата за цю годину не стерлися, не люфтять, не випадають. Ручка висувається/засувається легко. Незважаючи на свої маленькі габарити під ручну поклажу – валіз дуже стійкий. Єдиним недоліком можна виділити невеликий внутрішній об'єм розміром 40 літрів. Якість матеріалів, надійні колеса Ціна. Внутрішній об'єм хотілося б трохи побільше у розмірі 40 літрів Дмитрий П: користуюся Roncato Starlight 2.0 40 більше року |
Додати відгук
Модификації Roncato Starlight 2.0
Ціни на Roncato Starlight 2.0 |
---|---|---|---|---|
Roncato Starlight 2.0 40 | від 3 162 грн. | 8 пропозицій | ||
Roncato Starlight 2.0 80 | від 4 304 грн. | 13 пропозицій | ||
Roncato Starlight 2.0 116 | від 4 888 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →