Зимова шина Rosava Snowgard Van 215/65 R16C 109R
Відео 3Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Rosava Snowgard Van 215/65 R16C 109R 215/65 R16 109 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rosava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rosava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rosava Snowgard Van 215/65 R16C 109R
Усі ціни 28 →Шина Rosava SNOWGARD-VAN 215/65 R16C 109/107R | 2 331 грн. |
Росава Snowgard Van 215/65 R16C 109/107R | 2 453 грн. |
Росава Snowgard-Van 215/65 R16C 109/107R | 2 385 грн. |
Rosava SnowGard Van 215/65 R16C 109/107R | 2 712 грн. |
Rosava Snowgard VAN (215/65R16C 109R) | 2 404 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Rosava Snowgard Van 215/65 R16C 109R
Ціни на Rosava Snowgard Van 215/65 R16C 109R |
---|---|---|---|---|
Rosava Snowgard Van 215/65 R16C 109R | від 2 327 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →