Сковорідка Rotex Graniti RC152G-22 22 см
Фото 4 |
Rotex Graniti RC152G-22 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex Graniti RC152G-22 22 см
Усі ціни 24 →Rotex RC152G-22 Graniti | 618 грн. |
Rotex RC152G-22 Graniti | 606 грн. |
Сковорода Rotex 22 см (RC152G-22 Graniti) | 679 грн. |
Сковорода Rotex Graniti 22 см (RC152G-22) RC152G-22 | 499 грн. |
Сковорода Rotex Graniti 22 см (RC152G-22) RC152G-22 | 499 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Rotex Graniti RC152G-22
Ціни на Rotex Graniti RC152G-22 |
---|---|---|---|---|
Rotex Graniti RC152G-22 22 см | від 499 грн. | 26 пропозицій | ||
Rotex Graniti RC152G-24 24 см | від 686 грн. | 26 пропозицій | ||
Rotex Graniti RC152G-26 26 см | від 809 грн. | 24 пропозиції | ||
Rotex Graniti RC152G-28 28 см | від 834 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →