Ваги Rotex RSK11-P
Відео 2Фото 4 |
Rotex RSK11-P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex RSK11-P
Усі ціни 8 →Rotex RSK11-P | 451 грн. |
Весы кухонные Rotex RSK11-P | 1 219 грн. |
Ваги кухонні Rotex RSK11-P | 499 грн. |
Ваги кухонні Rotex RSK11-P | 649 грн. |
Ваги кухонні Rotex RSK11-P | 699 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Rotex RSK11-P
Ціни на Rotex RSK11-P |
---|---|---|---|---|
Rotex RSK11-G | від 368 грн. | 35 пропозицій | ||
Rotex RSK11-P | від 451 грн. | 10 пропозицій | ||
Rotex RSK11-B | від 327 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →