Дитячий велосипед Royal Baby Freestyle Steel 14
Відео 2Фото 6 | Очікується у продажу 12 781 грн. Тип: двоколісний; Вікова група: від 3 до 6 років; Матеріал рами: сталь; Діаметр коліс ("): 14; Колеса: надувні гумові; Передні гальма: обідне механічне (ручне); Заднє гальмо: тригерне втулкове (ручне); Комплектація: бічні колеса; сигнал/дзвінок; Вага: 10; |
Royal Baby Freestyle Steel 14 |
|
Пляшка для води, насос, комплект ключів і крила в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Baby 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Baby.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості дитячого велосипеда Royal Baby Freestyle Steel 14:
- Тримач пляшки
Модификації Royal Baby Freestyle Steel 14
Ціни на Royal Baby Freestyle Steel 14 |
---|---|---|---|---|
Royal Baby Freestyle Steel 12 | від 4 121 грн. | 5 пропозицій | ||
Royal Baby Freestyle Steel 16 | від 4 812 грн. | 19 пропозицій | ||
Royal Baby Freestyle Steel 18 | від 4 379 грн. | 29 пропозицій |