Вантажна шина Royal Black RS201 385/65 R22.5 160L
Royal Black RS201 385/65 R22.5 160L |
|
Всесезонна модель від китайського виробника шинної продукції, розроблена спеціально для вантажних автомобілів, що беруть участь у регіональних та далекомагістральних перевезеннях. Протекторний малюнок покришки сформований з множини відносно невеликих блоків, що розділяються дренажними канавками для поліпшення водовідведення. Також за ефективне видалення з контактної плями води, бруду та талих снігових мас відповідають широкі поздовжні гідроевакуаційні канали.
Royal Black RS201 385/65 R22.5 160L характеризується відмінною стійкістю на високих швидкостях пересування, інтенсивністю гальмування на сухій та мокрій дорозі, низьким опором коченню та тривалим експлуатаційним ресурсом. Оптимізований профіль бігової доріжки шини збільшує контактну пляму, тим самим запобігаючи нерівномірному зносу протектора. До того ж гумова суміш моделі має підвищену міцність до проколів і розривів. У розмірності 385/65 R22.5 160L на один скат може припадати навантаження до 4500 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Black 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Black.
Купити Royal Black RS201 385/65 R22.5 160L
Усі ціни 18 →Royal Black RS201 (рульова вісь) 385/65 R22.5 160L | 11 992 грн. |
Royal Black RS201 (рулевая) 385/65 R22.5 160L PR20 | 10 336 грн. |
Royal Black RS201 (рулевая) (385/65R22.5 160L) | 11 036 грн. |
Royal Black RS201 (рулевая) 385/65 R22.5 160L 20PR | 10 300 грн. |
RoyalBlack RS201 385/65 R22.5 160L | 10 600 грн. |