Корм для собак Royal Canin Medium Puppy 1 кг
Фото 11 |
Royal Canin Medium Puppy 1 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Medium Puppy 1 кг
Усі ціни 15 →Корм Royal Canin Medium Puppy сухий для цуценят середніх порід 1 кгКорм для цуценят середніх порід (11-25 кг) віком від 2 до 12 місяців Чому варто придбати? Гарантує баланс кишкової мікроф... щелори завдяки пребіотикам (фруктоолігосах Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Гарантія: 340 Поскаржитись | 323 грн. |
Сухий корм Royal Canin Medium Puppy для цуценят середніх порід до 12 місяц | 306 грн. | Продавець: Lapika |
Сухий корм з м'ясом птиці для цуценят собак середніх порід Royal Canin Med | 289 грн. | Продавець: Do.Little |
Корм для цуценят середніх порід ROYAL CANIN MEDIUM PUPPY - 1 кг | 340 грн. | Продавець: 2petsGo |
Сухий корм Royal Canin MEDIUM PUPPY для цуценят Середніх порід 1 кг (31825 | 315 грн. | Продавець: RichPets |
ще 10 пропозицій
Серія Royal Canin Size Health NutritionПорівняти в таблиці →
від 620 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 1 347 грн.
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 1 950 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 969 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 2 762 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 580 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
сухий корм, 4 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 42 грн.
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, олії і жири, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 306 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 4 099 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 944 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 8 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 268 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 986 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 613 грн.
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для зубів, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 267 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 41 грн.
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, масла, жири, мінерали, дріжджі, клас: суперпреміум
від 1 199 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 560 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 468 грн.
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, масла, жири, мінерали, дріжджі, клас: суперпреміум
сухий корм, 4 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Medium Puppy
Ціни на Royal Canin Medium Puppy |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Medium Puppy 1 кг | від 289 грн. | 15 пропозицій | ||
Royal Canin Medium Puppy 4 кг | від 969 грн. | 16 пропозицій | ||
Royal Canin Medium Puppy 15 кг | від 2 580 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 274 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
сухий корм, 1 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 296 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 280 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось 35%, картопля 28%, білок лосося 15%, клас: суперпреміум
від 371 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: куриное мясо 26%, куриный белок, рис, кукуруза, яблочные выжимки 4.5%, клас: суперпреміум
від 262 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 210 грн.
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для серця, для кісток, в составе: лосось, качка, домашня птиця, рис, лушпиння насіння подорожника, клас: суперпреміум
від 229 грн.
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: борошно баранини 21%, злаки, овочі, жири, рибне борошно, трави, клас: суперпреміум
від 400 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось 36%, рис, кукурудза, буряк, глютен, білок, жир, овес, клас: суперпреміум
від 414 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, розвиток опорно-рухового апарата, в составе: курка, злаки, яйця, риба, жири, спіруліна, клас: суперпреміум
від 254 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: лосось, картопля, клас: суперпреміум
від 239 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, м'ясо ягняти, протеїни, овочі, клас: суперпреміум