Корм для собак Royal Canin Mini Starter 8.5 кг
Відео 4Фото 11 |
Royal Canin Mini Starter 8.5 kg 1 кг8.5 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Mini Starter 8.5 кг
Усі ціни 10 →Сухий корм для цуценят до 2 місяців Royal Canin Mini Starter, 8 кг (299008 | 2 278 грн. |
Корм Royal Canin Mini Starter сухий для цуценят та вагітних і годуючих собКорм «Royal Canin Mini Starter» ідеаль Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Гарантія: 2680 Поскаржитись | 2 412 грн. |
Сухий корм Royal Canin Mini Starter для вагітних собак дрібних порід та цу | 2 680 грн. |
Сухий корм для цуценят до 2-х місяців Royal Canin Mini Starter Mother&Baby | 2 278 грн. | Продавець: Do.Little |
Сухий корм Royal Canin MINI STARTER для собак у період лактації та новонар | 2 299 грн. | Продавець: RichPets |
ще 5 пропозицій
Серія Royal Canin Size Health NutritionПорівняти в таблиці →
від 2 599 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 778 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 620 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 099 грн.
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 100 грн.
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 195 грн.
сухий корм, 8.5 кг, порода: малі, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 180 грн.
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нирок, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 459 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 174 грн.
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 505 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нирок, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 268 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 450 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 866 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нирок, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 375 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 874 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 3 099 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 4 899 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 699 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для серця, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 985 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 995 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Відеоогляди
Royal Canin Mini Starter
1 липня 2022163 перегляда
Сухой корм Royal Canin Mini Starter для кормящих собак мелких пород
15 листопада 20211 008 переглядів
Cute Lucky Food - Royal Canin - Mini Starter Food
29 березня 20212 836 переглядів
Beagle Puppy Diet - Royal Canin mini Starter
7 грудня 202011 971 перегляд
Модификації Royal Canin Mini Starter
Ціни на Royal Canin Mini Starter |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Mini Starter 1 кг | від 365 грн. | 14 пропозицій | ||
Royal Canin Mini Starter 8.5 кг | від 2 195 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 043 грн.
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 2 489 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 749 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, рис, індичка, жир, м'якоть яблука, горох, олія, печінка, клас: холістик
від 760 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо ягняти, рис бальдо маїс, курячий жир, борошно з анчоусів, клас: суперпреміум
від 3 151 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 545 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 1 189 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для кісток, в составе: борошно з курки 30 %, рис, кукурудза, ячмінь, жир з птиці, клас: преміум
від 2 223 грн.
сухий корм, 6 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, клас: холістик
від 3 535 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, овочі, бобові, печінка курки, яйця, ягоди, клас: холістик
від 3 404 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, в составе: лосось 25%, індичка 20%, горох 18%, жир, яйця, яблука, клас: холістик
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: борошно з курки 28 %, рис, кукурудза, ячмінь, жир з птиці, клас: преміум
від 1 539 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум