Корм для собак Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy 1.5 кг
Фото 4 |
Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy 1.5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy 1.5 кг
Усі ціни 27 →Сухий корм Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy для цуценят, з м'ясом птиці | 548 грн. |
Корм Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy сухий для цуценят породи йоркширсЗа перші 7 місяців життя вага цуценяти йоркширського тер'єра збільшується в 20 разів. Для формування скелету потрібна значна... щекількість білків і мінералів в поєднанні з точно підібраною кількістю кальцію - не більше і не менше норми. Молочні зуби, що прорізаються приблизно в 3-тижневому віці, змінюються постійними у віці близько 7 місяців. Починаючи з цього часу необхідно заохочувати цуценя до разгризання корму перед проковтуванням. Розгризання не тільки знижує швидкість поглинання корму, а й забезпечує гігієну порожнини рота. У перші кілька тижнів життя організм цуценяти залишається під захистом материнських антитіл. Але за період між 4-м і 12-м тижнями цей захист поступово слабшає, і цуценя виявляється вразливим для інфекцій. Подолати без втрат цей період слабшання імунітету допоможе спеціально підібране харчування. Чому варто придбати? Завдяки високому вмісту жирів і оптимальній кількості білків даний продукт задовольняє всі потреби цуценяти йоркширського тер'єра в короткий період інтенсивного росту. Завдяки точно підібраним пропорціям кальцію і фосфору продукт забезпечує нормальну мінералізацію скелета Стимулює апетит навіть у найвибагливіших цуценят завдяки добірним натуральним ароматизаторам і спеціально адаптованим розміром і формою крокет Забезпечує оптимальну безпеку травлення і знижує обсяг фекалій Підтримує природні захисні механізми і допомагає протистояти небезпекам, що загрожували здоров'ю цуценяти йоркширського тер'єра Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Гарантія: 645 Поскаржитись | 613 грн. |
Корм для цуценят Royal Canin YORKSHIRE PUPPY 1.5 кг + 4 вологих паучів (02 | 612 грн. |
Сухий повнораціонний корм для цуценят Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy | 645 грн. |
Сухий повнораційний корм для цуценят Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy п | 599 грн. | Продавець: Lapika |
ще 20 пропозицій
Серія Royal Canin Breed NutritionПорівняти в таблиці →
від 2 430 грн.
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 2 359 грн.
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 818 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 893 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 548 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 1 054 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 517 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 499 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, мопс, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 38 грн.
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, шпіц, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, олії, жири, мінерали, вуглеводи, молюски, клас: суперпреміум
від 510 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, такса, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для зубів, від ожиріння, для суглобів, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 3 690 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, ротвейлер, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для серця, для суглобів, для кісток, в составе: рис, протеїни, м'ясо птиці, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 535 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 795 грн.
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, такса, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для зубів, від ожиріння, для суглобів, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 481 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, ши-цу, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нормалізації стільця, в составе: рис, протеїни (тварини, рослинні), овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 213 грн.
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 474 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 932 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вест-хайленд-уайт-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, в составе: злаки, рис, протеїни, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 2 335 грн.
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 465 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, джек-рассел-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy
Ціни на Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy 0.5 кг | від 213 грн. | 17 пропозицій | ||
Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy 1.5 кг | від 535 грн. | 28 пропозицій | ||
Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy 7.5 кг | від 2 359 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 450 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 626 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: борошно баранини 21%, злаки, овочі, жири, рибне борошно, трави, клас: суперпреміум
від 597 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: куряче м'ясо, рис бальдо, маїс, жир, борошно з анчоусів, клас: суперпреміум
від 620 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 714 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 512 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, куряча печінка, картопля, злаки, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, джек-рассел-тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 575 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, кукурудза, жир, глютен, жом цукрових буряків, борошно, клас: суперпреміум
від 541 грн.
сухий корм, 1.8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, кукурудза, жир, клітковина, клас: суперпреміум
від 509 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, мопс, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 674 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум