Плита Royalty Line EKP-1500.15
Royalty Line EKP-1500.15 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royalty Line 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royalty Line.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royalty Line EKP-1500.15
Плита одноконфоркова електрична кухонна Royalty line EKP-1500.15 настільна | 1 046 грн. |
Настільна плита Royalty Line EKP150015 | 852 грн. |
Настільна плита Royalty Line RL EKP 1500 15 | 957 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →