Машинка для стрижки ROZIA HQ 204
Фото 5 |
ROZIA HQ 204 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ROZIA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ROZIA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ROZIA HQ 204
Тример Rozia HQ-204 110-240 В ~ 50/60 Гц 3W | 243 грн. |
Тример Rozia HQ-204 | 249 грн. |
Тример Rozia HQ-204 1.2V 600mA | 237 грн. |
Тример Rozia HQ-204 з ергономічною ручкою | 237 грн. |
Тример Rozia HQ-204 зручний | 237 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →