Машинка для стрижки ROZIA HQ 5100
Відео 1Фото 9 |
ROZIA HQ 5100 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ROZIA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ROZIA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ROZIA HQ 5100
Усі ціни 10 →Набір для стрижки волосся Rozia акумуляторний 6 знімних насадок Чорний (HQ | 899 грн. |
Машинка тример для стрижки волосся ROZIA Потужність 3 Вт, 6 насадок, 50 хв | 879 грн. |
Тример Rozia HQ 5100 6в1 | 836 грн. |
Тримач акумуляторний 6в1 ROZIA Kubas HQ-5100 машинка для стрижки волосся г | 750 грн. |
Машинка для стрижки волосся ROZIA HQ-5100 +Бритва Тример 6 in 1 | 839 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →