Змішувач Rozzy Jenori Atlant Z002-1
Rozzy Jenori Atlant Z002-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rozzy Jenori 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rozzy Jenori.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rozzy Jenori Atlant Z002-1
Кран на раковину однозахватний ROZZY JENORI LOTUS хром силумін RBZZ002-1 | 849 грн. |
Змішувач для раковини RJ LOTUS (RBZZ002-1) RBZZ002-1 | 849 грн. |
Смеситель для раковины RJ LOTUS (RBZZ002-1) RBZZ002-1 | 813 грн. |
Змішувач для умивальника RJ LOTUS RBZZ002-1, хром | 813 грн. |
Змішувач для умивальника Rozzy Jenori Lotus RBZZ002-1 | 870 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →