Змішувач Rozzy Jenori Atlant Z002-6
Rozzy Jenori Atlant Z002-6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rozzy Jenori 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rozzy Jenori.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rozzy Jenori Atlant Z002-6
Усі ціни 9 →Кран кухонний одновентильний ROZZY JENORI LOTUS хром силумін RBZZ002-6 | 743 грн. |
Смеситель для кухни RJ LOTUS (RBZZ002-6) RBZZ002-6 | 743 грн. |
Смеситель для кухни RJ Lotus хром RBZZ002-6 | 743 грн. |
Змішувач кухонний RJ Lotus RBZZ002-6 | 743 грн. |
Змішувач для кухні ROZZY JENORI LOTUS RBZZ002-6 | 739 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості змішувача Rozzy Jenori Atlant Z002-6:
- У моделі Atlant Z002-6N кріплення з допомогою гайки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →