Душова кабіна Rozzy Jenori Baron 80x80
Фото 2 |
Rozzy Jenori Baron 80x80 80RZ014 |
|
Піддон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rozzy Jenori 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rozzy Jenori.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rozzy Jenori Baron 80x80
Усі ціни 9 →Душова кабіна Rozzy Jenori Baron 80х80 (Профіль - сатин, скло - Fabric) 80 | 9 299 грн. |
Кабіна для душу напівкругла кутова дводверна із піддоном ROZZY JENORI BARO | 9 299 грн. |
Душова кабіна з глибоким піддоном RJ BARON 80x80 см сатин (80RZ014) 80RZ01 | 9 299 грн. |
Душова кабіна RJ BARON 80x80x194 скло 4 мм FABRIС, з глибоким піддоном, ко | 9 299 грн. |
Душевая кабина с глубоким поддоном RJ BARON 80x80 см сатин (80RZ014) 80RZ0 | 8 369 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Rozzy Jenori Baron
Ціни на Rozzy Jenori Baron |
---|---|---|---|---|
Rozzy Jenori Baron 80x80 | від 8 369 грн. | 9 пропозицій | ||
Rozzy Jenori Baron 90x90 | від 8 500 грн. | 9 пропозицій | ||
Rozzy Jenori Baron 100x100 | від 9 449 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →