Змішувач Rozzy Jenori Baron Z014-6K
Rozzy Jenori Baron Z014-6K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rozzy Jenori 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rozzy Jenori.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rozzy Jenori Baron Z014-6K
Усі ціни 8 →Змішувач для кухні одновентильний ROZZY JENORI BARON хром силумін RBZ014-6 | 694 грн. |
Смеситель для кухни RJ BARON (RBZ014-6K) RBZ014-6K | 694 грн. |
Смеситель для кухни RJ Baron хром RBZ014-6K | 694 грн. |
Змішувач-кран кухонний RJ Baron RBZ014-6K | 694 грн. |
Змішувач кухонний RJ Baron RBZ014-6K | 694 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →