Змішувач Rozzy Jenori Butterfly Z074-1
Rozzy Jenori Butterfly Z074-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rozzy Jenori 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rozzy Jenori.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rozzy Jenori Butterfly Z074-1
Усі ціни 7 →Кран на раковину одновентильний ROZZY JENORI BUTTERFLY хром силумін RBZ074 | 1 741 грн. |
Змішувач для раковини RJ BUTTERFLY (RBZ074-1) RBZ074-1 | 1 741 грн. |
Змішувач для умивальника RJ Butterfly хром (RBZ074-1) RBZ074-1 | 1 741 грн. |
Смеситель для раковины RJ BUTTERFLY (RBZ074-1) RBZ074-1 | 1 741 грн. |
Змішувач-кран для раковини RJ Butterfly RBZ074-1 | 1 741 грн. |
Змішувач для умивальника RJ BUTTERFLY RBZ074-1, хром | 1 654 грн. |
RJ BUTTERFLY змішувач для умивальника одноважильний на гайці, хром, 35 мм | 1 741 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →