Змішувач Rozzy Jenori Butterfly Z074-5 (RBZ074-5)
Rozzy Jenori Butterfly Z074-5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rozzy Jenori 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rozzy Jenori.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rozzy Jenori Butterfly Z074-5
Усі ціни 13 →Змішувач для душу Rozzy Jenori Butterfly хром RBZ074-5 з душовим гарнітуро | 1 874 грн. |
Кран у душову однозахватний ROZZY JENORI BUTTERFLY хром силумін з душовим | 1 874 грн. |
Змішувач для душу RJ BUTTERFLY (RBZ074-5) RBZ074-5 | 1 874 грн. |
Змішувач для душу RJ Butterfly одноважільний, хром (RBZ074-5) RBZ074-5 | 1 874 грн. |
Смеситель для душа RJ BUTTERFLY (RBZ074-5) RBZ074-5 | 1 687 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →