Змішувач Rozzy Jenori Fly RBZ084-3
Фото 4 |
Rozzy Jenori Fly RBZ084-3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rozzy Jenori 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rozzy Jenori.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rozzy Jenori Fly RBZ084-3
Усі ціни 23 →Змішувач для ванни Rozzy Jenori Fly хром/білий RBZ084-3W з душовим гарніту | 1 486 грн. |
Змішувач у ванну одновентильний литий ROZZY JENORI FLY хром латунь RBZ084- | 1 156 грн. |
Змішувач для ванни RJ FLY білий-хром (RBZ084-3W) RBZ084-3W | 1 486 грн. |
Змішувач для ванни RJ Fly одноважільний, хром (RBZ084-3) RBZ084-3 | 1 156 грн. |
Смеситель для ванны RJ FLY (RBZ084-3) RBZ084-3 | 1 040 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →