Змішувач Rozzy Jenori Fortuna RBZ018-1
Rozzy Jenori Fortuna RBZ018-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rozzy Jenori 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rozzy Jenori.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rozzy Jenori Fortuna RBZ018-1
Усі ціни 9 →Кран для умивальника одновентильний ROZZY JENORI FORTUNA хром латунь RBZ01 | 1 103 грн. |
Змішувач для раковини RJ FORTUNA (RBZ018-1) RBZ018-1 | 1 103 грн. |
Смеситель для раковины RJ FORTUNA (RBZ018-1) RBZ018-1 | 780 грн. |
Змішувач-кран для раковини RJ Fortuna RBZ018-1 | 1 103 грн. |
Змішувач для раковини RJ Fortuna RBZ018-1 | 1 103 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →