Змішувач Rozzy Jenori Jet RBZ071-3
Rozzy Jenori Jet RBZ071-3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rozzy Jenori 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rozzy Jenori.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rozzy Jenori Jet RBZ071-3
Усі ціни 7 →Змішувач для ванни Rozzy Jenori Jet хром RBZ071-3 з душовим гарнітуром | 1 531 грн. |
Кран у ванну однозахватний із коротким зливом ROZZY JENORI RBZ хром латунь | 1 531 грн. |
Змішувач для ванни RJ JET (RBZ071-3) RBZ071-3 | 1 531 грн. |
Смеситель для ванны хром, 35 мм Rj Jet RBZ071-3 | 1 531 грн. |
Змішувач для ванни RJ Jet RBZ071-3 із душовим гарнітуром | 1 531 грн. |
Змішувач для ванни RJ JET RBZ071-3, хром | 1 454 грн. |
Змішувач для ванни настінний ROZZY JENORI JET RBZ071-3 хром (77756) | 1 531 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →